.:: Zawody modelarskie - Wyniki zawodów

 

MODELE KARTONOWE

 

Klasa: ¦ - ¦MIGŁOWCE

Kategoria: MŁODZIK

1. Wiktor Kuczak
2. Piotr Stokłosa
3. Marek Stolecki

Klasa: ¦ - ¦MIGŁOWCE

Kategoria: JUNIOR

1. Sławomir Kowalski
2. Kajetan Perczyński
3. Kacper Duda

Klasa: ¦ - ¦MIGŁOWCE

Kategoria: SENIOR

1. Janusz Stokłosa
2. Jan B±kała
3. Henryk Stolecki

Klasa: SO-1 - SAMOLOTY ODRZUTOWE, JEDNOSILNIKOWE

Kategoria: MŁODZIK

1. Sławomir Kobus
2. Radosław Grabowski
3. Maciej Matłosz

Klasa: ST-2 - SAMOLOTY WIELOSILNIKOWE, TŁOKOWE

Kategoria: JUNIOR

1. Kamil Kucharski
2. Sławomir Kowalski
3. Maciej Wi¶niewski

Klasa: ST-2 - SAMOLOTY WIELOSILNIKOWE, TŁOKOWE

Kategoria: SENIOR

1. Jan B±kała
2. Paweł Harłoziński
3. Mariusz Gimiński

Klasa: ST-1 - SAMOLOTY JEDNOSILNIKOWE, TŁOKOWE

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/33

1. Andrzej Latyński
2. Jan B±kała
3. Łukasz Fuczek

Klasa: ST-1 - SAMOLOTY JEDNOSILNIKOWE, TŁOKOWE

Kategoria: JUNIOR

Skala: 1/33

1. Kamil Harupa
2. Mateusz Chachulski
3. Maciej Wi¶niewski

Klasa: ST-1 - SAMOLOTY JEDNOSILNIKOWE, TŁOKOWE

Kategoria: MŁODZIK

Skala: 1/33

1. Mateusz Zielaskiewicz
2. Radosław Grabowski
3. Łukasz Dudek

Klasa: F - FIGURKI

Kategoria: SENIOR

1. Piotr G±siorowski
2. Grzegorz Wala
3. Tomasz ¦liwa

Klasa: F - FIGURKI

Kategoria: JUNIOR

1. Paweł Balcerowicz
2. Michał Cisowski
3. Łukasz Fuczek

Klasa: D - DIORAMY

1. Marcin Szebera
2. Rafał Olszewski
3. Wojciech Bochenek

Klasa: R - RAKIETY I POJAZDY KOSMICZNE

Kategoria: MŁODZIK

1. Łukasz Dudek
2. Marek Stolecki
3. Rafał Olszewski

Klasa: R - RAKIETY I POJAZDY KOSMICZNE

Kategoria: JUNIOR+SENIOR

1. Henryk Stolecki
2. Paweł Balcerowicz
3. Sławomir Kowalski

Klasa: ST-1 - SAMOLOTY JEDNOSILNIKOWE, TŁOKOWE

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/50

1. Leszek Góra
2. Piotr G±siorowski
3. Zdzisław Rusinowski

Klasa: ST-1 - SAMOLOTY JEDNOSILNIKOWE, TŁOKOWE

Kategoria: MŁODZIK

Skala: 1/50

1. Filip Dudek
2. Łukasz Dudek
3. Radosław Grabowski

Klasa: CZ - CZOŁGI

Skala: 1/16

1. Janusz Stokłosa
2. Grzegorz Staniucha
3. Paweł Balcerowicz

Klasa: CZ - CZŁOGI

Kategoria: MŁODZIK

Skala: 1/25

1. Krzysztof Żochowski
2. Paweł Zagacki
3. Łukasz Dudek

Klasa: CZ - CZOŁGI

Kategoria: JUNIOR

Skala: 1/25

1. Kamil Harupa
2. Mateusz Wilgowski
3. Kacper Duda

Klasa: CZ - CZOŁGI

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/25

1. Krzysztof Gołas
2. Mateusz Wójcik
3. Leonard Stęchły

Klasa: PW - POJAZDY WOJSKOWE

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/25

1. Janusz Stokłosa
2. Michał Markiewicz
3. Mateusz Matuszczak

Klasa: PW - POJAZDY WOJSKOWE

Kategoria: JUNIOR

Skala: 1/25

1. Zbigniew Gorol
2. Robert Rogowski
3. Kacper Duda

Klasa: PW - POJAZDY WOJSKOWE

Kategoria: MŁODZIK

Skala: 1/25

1. Łukasz Dudek
2. Adam Gibas
3. Maciej Matłosz

Klasa: PC - POJAZDY CYWILNE

Kategoria: MŁODZIK

Skala: 1/25

1. Filip Dudek
2. Stanisław Kobus
3. Patrycja Duda

Klasa: PC - POJAZDY CYWILNE

Kategoria: JUNIOR

Skala: 1/25

1. Maciej Kurzawa
2. Mateusz Wilgowski
3. Adrian Kubila

Klasa: PC - POJAZDY CYWILNE

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/25

1. Janusz Stokłosa
2. Piotr Koper
3. Dariusz Michno

Klasa: A - ARTYLERIA

Kategoria: JUNIOR + SENIOR

Skala: 1/25

1. Adam Balcerowicz
2. Michał Markiewicz
3. Janusz Stokłosa

Klasa: B - BUDOWLE

Kategoria: SENIOR

1. Piotr Cie¶lar
2. Bartosz Pleban
3. Janusz Stokłosa

Klasa: B - BUDOWLE

Kategoria: JUNIOR

1. Adrian Kubila
2. Maciej Wi¶niewski
3. Piotr B±k

Klasa: B - BUDOWLE

Kategoria: MŁODZIK

1. Filip Dudek
2. Arkadiusz Węgorzewski
3. Szymon Szweda

Klasa: K - KOLEJ

Kategoria: MŁODZIK + JUNIOR

1. Kamil Harupa
2. Dominik Krzysztofik
3. Mateusz Chachulski

Klasa: K - KOLEJ

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/87

1. Zdzisław Rusinowski
2. Wojciech Tuliński
3. Piotr G±siorowski

Klasa: K - KOLEJ

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/25/45

1. Andrzej Bajorski
2. Janusz Stokłosa
3. Marek Żmuda

Klasa: OP - OKRĘTY PODWODNE

Kategoria: SENIOR

1. Henryk Stolecki
2. Piotr G±siorowski
3. Michał Markiewicz

Klasa: OW - OKRĘTY WOJENNE

Kategoria: SENIOR

1. Jerzy Szopa
2. Leonard Stęchły
3. Kazimierz Sobula

Klasa: O - OKRĘTY

Kategoria: SENIOR

1. Robert Kijak
2. Andrzej Zemła
3. Michał Markiewicz

Klasa: O - OKRĘTY

Kategoria: JUNIOR

1. Michał Markiewicz
2. Sławomir Kowalski
3. Kacper Duda

Klasa: O - OKRĘTY

Kategoria: MŁODZIK

1. Arkadiusz Węgorzewski
2. Krzysztof Żochowski
3. Krzysztof Konik

Klasa: Ż - ŻAGLOWCE

Kategoria: OGÓLNA

1. Kamil Harupa
2. Marek Matuszczak
3. Andrzej Markowicz

Klasa: S - STATKI

Kategoria: JUNIOR + SENIOR

1. Janusz Stokłosa
2. Kamil Harupa
3. Adam Balcerowicz

powrót

 

MODELE PLASTIKOWE

 

Klasa: CZ - CZOŁGI

Kategoria: MŁODZIK

Skala: 1/35

1. Filip Dudek
2. Grzegorz Janiczak
3. Wojciech Kastelik

Klasa: CZ - CZOŁGI

Kategoria: JUNIOR

Skala: 1/35

1. Mateusz Kajstura
2. Tomasz Mielko
3. Daniel Kalota

Klasa: CZ - CZOŁGI

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/35

1. Artur Żółty
2. Mirosław Zaj±c
3. Andrzej Radosz

Klasa: CZ - CZOŁGI

Kategoria: JUNIOR + SENIOR

Skala: 1/48

1. Bartosz Godek
2. Arkadiusz Pechmann
3. Aleksander Zielony

Klasa: CZ - CZOŁGI

Kategoria: JUNIOR

Skala: 1/72

1. Bartosz Godek
2. Wojciech Kasznia
3. Piotr Laber

Klasa: CZ - CZOŁGI

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/72

1. Marek Ziętek
2. Radosław Filipek
3. Mariusz Szoja

Klasa: AS - DZIAŁA SAMOBIEŻNE

Kategoria: JUNIOR

Skala: 1/35

1. Arkadiusz Jurkiewicz
2. Dominika Moskwa
3. Kamil Dudek

Klasa: AS - DZIAŁA SAMOBIEŻNE

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/35

1. Adam Kaciuba
2. Jacek Cie¶niak
3. Arkadiusz Pechmann

Klasa: PW - POJAZDY WOJSKOWE

Kategoria: JUNIOR

Skala: 1/35

1. Tomasz Fiedor
2. Kamil Dudek
3. Kacper Grzybek

Klasa: PW - POJAZDY WOJSKOWE

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/35

1. Artur Żółty
2. Adam Kaciuba
3. Grzegorz Małyszczuk

Klasa: PW - POJAZDY WOJSKOWE

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/48

1. Aleksander Zielony
2. Tomasz Koper
3. Aleksandra Poterała

Klasa: PW - POJAZDY WOJSKOWE

Kateoria: MŁODZIK

Skala: 1/72

1. Rafał Olszewski
2. Arkadiusz Węgorzewski
3. Stanisław Kobus

Klasa: A - ARTYLERIA

Kategoria: JUNIOR

Skala: 1/35

1. Kamil Dudek
2. Tomasz Mielko
3. Maciej Kurzawa

Klasa: A - ARTYLERIA

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/35

1. Tomasz Bajer
2. Tomasz Koper
3. Adam Balcerowicz

Klasa: A - ARTYLERIA

Kategoria: MŁODZIK

Skala: 1/72

1. Rafał Olszewski
2. Paweł Zagacki
3. Jakub Raczyński

Klasa: A - ARTYLERIA

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/72

1. Marek Ziętek
2. Piotr G±siorowski
3. Aleksander Zielony

Klasa: F - FIGURKI

Kategoria: MŁODZIK + JUNIOR

Skala: 1/16

1. Paweł Balcerowicz
2. Stanisław Kobus
3. Rafał Olszewski

Klasa: F - FIGURKI

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/16

1. Artur Żółty
2. Mariusz Gimiński
3. Andrzej Domański

Klasa: F - FIGURKI

Kategoria: JUNIOR

Skala: 1/35

1. Sławomir Kowalski
2. Maciej Wi¶niewski
3. Tomasz Mielko

Klasa: F - FIGURKI

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/35

1. Artur Zółty
2. Adam Balcerowicz
3. Tymoteusz Wolanin

Klasa: PW - POJAZDY WOJSKOWE

Kategoria: JUNIOR + SENIOR

Skala: 1/72

1. Marek Ziętek
2. Sebastian Bembenek
3. Piotr G±siorowski

Klasa: PC - MOTORY

Kategoria: SENIOR

1. Marek Matuszczak
2. Adam Balcerowicz
3. Piotr G±siorowski

Klasa: PC - MOTORY

Kategoria: JUNIOR

1. Maciej Wi¶niewski
2. Sławomir Kowalski
3. Maciej Wi¶niewski

Klasa: PC - MOTORY

Kategoria: MŁODZIK

1. Filip Dudek
2. Stanisław Kobus
3. Radosław Grabowski

Klasa: PC - CIĘŻARÓWKI

Kategoria: MŁODZIK

Skala: 1/87

1. Łukasz Dudek
2. Filip Dudek
3. Paweł Zagacki

Klasa: PC - OSOBOWE

Kategoria: SENIOR

1. Mirosław Koziur
2. Mariusz Gimiński
3. Małgorzata Kubica

Klasa: PC - OSOBOWE

Kategoria: MŁODZIK

1. Arkadiusz Węgorzewski
2. Patryk Dura
3. Łukasz Dudek

Klasa: PC - TIR

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/24

1. Paweł Bochenek
2. Mirosław Kuzior
3. Tadeusz B±k

Klasa: PC - TIR

Kategoria: JUNIOR

Skala: 1/24

1. Maciej Kurzawa
2. Sebastian Skoms
3. Adrian Kubila

Klasa: PC - TIR

Kategoria: MŁODZIK

Skala: 1/24

1. Arkadiusz Węgorzewski
2. Rafał Olszewski
3. Paweł Zagacki

Klasa: W - WINETY

Kategoria: SENIOR

1. Rafał Drozdzowski
2. Tymoteusz Wolanin
3. Andrzej Domański

Klasa: O - OKRĘTY

Kategoria: JUNIOR + SENIOR

1. Arkadiusz Pechmann
2. Zdzisław Rusikowski
3. Magdalena Wrona

Klasa: OP - OKRĘTY PODWODNE

Kategoria: JUNIOR + SENIOR

1. Arkadiusz Pechmann
2. Magdalena Wrona
3. Piotr Koper

Klasa: SO-1 - SAMOLOTY ODRZUTOWE, JEDNOSILNIKOWE

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/48

1. Mariusz Szoja
2. Damian Biwo
3. Zdzisław Rusikowski

Klasa: SO-1 - SAMOLOTY ODRZUTOWE, JEDNOSILNIKOWE

Kategoria: JUNIOR

Skala: 1/72

1. Mateusz Zacharski
2. Konrad Nocoń
3. Tomasz B±k

Klasa: ST-2 - SAMOLOTY WIELOSILNIKOWE, TŁOKOWE

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/72

1. Arkadiusz Pechmann
2. Józef Dubiel
3. Zdzisław Rusikowski

Klasa: SO-2 - SAMOLOTY ODRZUTOWE, WIELOSILNIKOWE

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/72

1. Jacek Cichy
2. Eugeniusz Karlak
3. Damian Biwo

Klasa: ST-1 - SAMOLOTY JEDNOSILNIKOWE, TŁOKOWE

Kategoria: MŁODZIK

Skala: 1/72

1. Adam Gibas
2. Piotr Stokłosa
3. Rafał Olszewski

Klasa: ST-2 - SAMOLOTY WIELOSILNIKOWE, TŁOKOWE

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/48

1. Artur Żółty
2. Marcin Chru¶cielewski
3. Tomasz Modłasiak

Klasa: ST-1 - SAMOLOTY JEDNOSILNIKOWE, TŁOKOWE

Kategoria: MŁODZIK

Skala: 1/48

1. Piotr Koza
2. Karol Hałczyński
3. Marek Kaciuba

Klasa: ST -1 - SAMOLOTY JEDNOSILNIKOWE, TŁOKOWE

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/48

1. Marcin Chru¶cielewski
2. Andrzej Radosz
3. Mirosław Dumański

Klasa: SO-2 - SAMOLOTY ODRZUTOWE, WIELOSILNIKOWE

Kategoria: JUNIOR

Skala: 1/48

1. Piotr B±k
2. Łukasz Grobert
3. Mateusz Zacharski

Klasa: ST-1 - SAMOLOTY JEDNOSILNIKOWE, TŁOKOWE

Kategoria: JUNIOR

Skala: 1/48

1. Łukasz Grobert
2. Michał Rutkowski
3. Bartosz Klimas

Klasa: SC - SAMOLOTY CYWILNE

Kategoria: MŁODZIK

Skala: 1/72

1. Filip Dudek
2. Łukasz Dudek
3. Mikołaj Kalota

Klasa: SO-2 - SAMOLOTY ODRZUTOWE, WIELOSILNIKOWE

Kategoria: MŁODZIK

Skala: 1/72

1. Wojciech G±siorek
2. Jakub Raczyński
3. Piotr Stokłosa

Klasa: ST-1 - SAMOLOTY JEDNOSILNIKOWE, TŁOKOWE

Kategoria: JUNIOR

Skala: 1/72

1. Łukasz Grobert
2. Michał Łoziński
3. Konrad Nocoń

Klasa: ¦ - ¦MIGŁOWCE

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/72

1. Jacek Cichy
2. Mateusz Szoja
3. Mieczysław Pietrucha

Klasa: ¦ - ¦MIGŁOWCE

Kategoria: JUNIOR

1. Maciej Kurzawa
2. Dominik Mańka
3. Mateusz Zacharski

Klasa: ST-1 - SAMOLOTY JEDNOSILNIKOWE, TŁOKOWE

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/72

1. Jacek Cichy
2. Tomasz Kaleciński
3. Eugeniusz Karlak

Klasa: ¦ - ¦MIGŁOWCE

Kategoria: MŁODZIK

Skala: 1/72

1. Mateusz Zielaskiewicz
2. Piotr Stokłosa
3. Rafał Olszewski

Klasa: D - DIORAMY

Kategoria: MŁODZIK

Skala: 1/72

1. Mateusz Zielaskiewicz
2. Rafał Olszewski
3. Dominik Mańka

Klasa: D - DIORAMY

Kategoria: JUNIOR

Skala: 1/35

1. Maciej Wi¶niewski
2. Maciej Kurzawa
3. Bartosz Godek

Klasa: D - DIORAMY

Kategoria: SENIOR

Skala: 1/35

1. Rafał Drozdzowski
2. Jacek Cie¶lak
3. Piotr G±siorowski

powrót

(c) 2010 Modelarnia Lotnicza "SieLata" | Projekt i wykonanie: rch